Team

Colette Victor – Coördinator

colette.victor@vzwkrijt.be
0473 56 72 79

Julchen Buys – Projectmedewerker

julchen.buys@vzwkrijt.be

Marianne Van den Bremt – Ervaringsdeskundige

marianne.vandenbremt@vzwkrijt.be

Marijn Somers – Projectmedewerker

marijn.somers@vzwkrijt.be

Miet De Bruycker – Projectmedewerker

miet.debruycker@vzwkrijt.be

Roos Fekkers – Projectmedewerker

roos.fekkers@vzwkrijt.be

Rudi Friedrichsen – Ervaringsdeskundige

rudi.friedrichsen@vzwkrijt.be

Sue Tack – Projectmedewerker

sue.tack@vzwkrijt.be

Zehra Karaman – Projectmedewerker

zehra.karaman@vzwkrijt.be